Noc z Sabriną Love

Wydawnictwo: Świat Książki

Daniel Montero ma siedemnaście lat, mieszka na prowincji i jest sierotą. Nocami ogląda w telewizji programy porno, które rozpalają jego wyobraźnię. Nieoczekiwanie wygrywa nagrodę noc z Sabriną Love, słynną gwiazdką porno.

aga | 2016-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2016

Zgadzam się z opinią Leonidas1978. Oddaje znakomicie moje odczucia po lekturze tej książki.
Może jeszcze dodam to, że często nasze wyobrażenia bardzo odbiegają od rzeczywistości. Snujemy marzenia, śnimy o czymś bądź o kimś, fantazjujemy, ubarwiamy, wymyślamy..... Nasza wyobraźnia pracuje dodając barw i kolorów. A potem okazuje się że to było złudą i ułudą. Okazuje się że rzeczywistość pokonała nierealność.
Krótka książeczka. Konkretna. Na pewno mylący jest tytuł i okładka.
Polecam.

Leonidas1978 | 2016-04-26
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 2016 rok

"Noc..." to przede wszystkim historia o spełnianiu marzeń. Daniel, główny bohater, podążając za marzeniem dorastającego młodego mężczyzny wyrusza w podróż, podczas której odkryje kobiecą sensualność, dojrzewając do roli przyszłego partnera. Jest to również opowieść o przełamywaniu własnych oporów i lęków, które nieustannie towarzyszą młodzianowi w jego podróży.
Wbrew tytułowi oraz jednoznacznej okładce nie jest to powieść erotyczna. Raczej określiłbym ją jako powieść drogi z morałem. Czyta się ją bardzo przyjemnie i szybko, darząc sympatią w zasadzie wszystkie postacie, napotykane przez Daniela. A sama historia, pomimo iż mało prawdopodobna, stanowi niewątpliwie odzwierciedlenie pragnień wielu, jeśli nie wszystkich młodych mężczyzn w okresie burzy hormonalnej. Który bowiem z nas (mężczyzn-chłopaków)w wieku siedemnastu lat nie marzył o spędzeniu nocy z obiektem swojego pożądania? Bardzo przyjemna lektura nie tylko dla mężczyzn.

Obywatel_Śliwka | 2012-12-16
Przeczytana: 15 grudnia 2012

Książka ta jest dla mnie wyjątkowa pod wieloma względami. Recenzja jej była moją pierwszą przeczytaną w Internecie, miała stać się moją pierwszą kupioną książką na własność oraz, co się okazało dosyć niedawno, posłuży mi jako jedna z książek na maturę ustną z języka polskiego. Lecz wyjątkowość jaką obrosła w moich oczach nie odpowiada historii jaką zawiera… szkoda.

Siedemnastoletni Daniel zmuszony żyć poniekąd na własną rękę pracuje w przetwórni kurczaków. Po pracy, korzystając z kradzionej kablówki ogląda filmy dla dorosłych, lecz jego uwagę skupia jeden, niezwykły program – z Sabriną Love. Raz na jakiś czas zostaje zorganizowany konkurs, w którym zwycięzca może spędzić noc z gwiazdą. Nie wierzy własnym uszom i oczom gdy piękna Sabrina wyczytuje numer jego losu. Lecz jak on bez grosza przy duszy pojedzie do samej Sabriny Love?

Choć tytuł i opis trochę to sugeruję, książka erotykiem nie jest....

Kris Tata | 2011-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2011

Nie lubię się rozpisywać.Wciąga,nie usypiam przy niej i jak zaczniesz to czytasz do końca.

luna82 | 2012-05-07
Przeczytana: sierpień 2011