Przedstawiciel SuperJa

Wydawnictwo: Onepress
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Lata nauki, opasłe tomy, nowatorskie teorie, sprawdzone sposoby, szanowani mentorzy, profilowane szkolenia NIECH MI W KOńCU KTOś TO NARYSUJE! Sprzedawca jak z obrazka.Nie za górami, nie za lasami, ale tu i teraz. Oto historia, która mogłaby przytrafić się i Tobie. A w zasadzie przytrafi Ci się, kiedy tylko zaczniesz czytać i oglądać ten komiks. Bawiąc się świetnie, niepostrzeżenie będziesz zdobywać bardzo cenne umiejętności handlowe. Umiejętności, które drzemią w Tobie od dawna i tylko czekają, byś wreszcie je kiedyś rozwinął. Twój wewnętrzny Przedstawiciel SuperJa jest już gotów na wyzwania, osiąganie sukcesu i satysfakcji oraz zdobywanie przewagi nad innymi handlowcami. Na co więc jeszcze czekaszaProces sprzedaży zawsze zaczyna się w Twojej głowie im lepiej zrozumiesz jego mechanizm, tym lepsze wyniki będziesz w stanie osiągnąć. Nie zapominaj jednak, że wszystko będzie przyjemniejsze i przyniesie Ci większe zadowolenie, jeśli zamiast postrzegać zawodowe obowiązki jako zło konieczne, zaczniesz czerpać z nich maksimum radości! Odpręż się, rozsiądź wygodnie i wraz z Bobem oraz Sue bohaterami Twojej nowej lektury zgłębiaj tajniki efektywnego handlowania. Baw się znakomicie przy rysunkowych okienkach, które nauczą Cię wykorzystywać zarówno wyobraźnię, jak i logiczne myślenie, bezbłędnie zapamiętywać imiona i twarze oraz ustawiać mentalny kompas sprzedaży zawsze w jednym kierunku w stronę SUKCESU.Oparty na międzynarodowym bestsellerze Sprzedaż z Głową komiks Przedstawiciel SuperJa jest świetnym szkoleniem, pozwalającym:surfować po własnym umyśle za pomocą map myśli,ćwiczyć mózg i pamięć jak na zajęciach fitness,wykorzystywać palce zarówno rąk, jak i nóg podczas tworzenia skojarzeń,angażować wszystkie zmysły w służbie sprzedaży,nie łapać zadyszki podczas wyczerpujących treningów szarych komórek.Pierwszy profesjonalny komiks na temat handlu i sprzedaży w Polsce.

Slavemaster | 2014-10-17

Ten komiks to zbiór ciekawych rad wraz z ćwiczeniami dla sprzedawców, niemniej jednak myślę, że dla każdego będą użyteczne. Niestety wszystko jest przedstawione pobieżnie i wymaga dalszego rozwinięcia.

benitaczikita | 2016-03-19
sweetcancrena | 2015-12-27