Baśnie afrykańskie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajki i legendy świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sara
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
dla dzieci, baśnie

Seria baśni i legend z różnych zakątków świata, która przenosząc czytelnika do innych kultur, ukazuje ich bogactwo i różnorodność. Należą do niej m.in. Baśnie Afrykańskie. Baśnie te zawierają ciekawe i barwne opowiadania, które rozwiną wyobraźnię młodych czytelników. Pasjonującą lekturę wzbogacają przepiękne ilustracje, dzięki którym młodzi odbiorcy przeżyją niezwykłą przygodę, do której zechcą powrócić. Z ilustracjami Pawła Głodka.

źródło opisu: http://saraksiazki.pl

źródło okładki: http://saraksiazki.pl

kasiuka83 | 2015-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2015

Warto czasem nawet w dorosłym życiu sięgnąć po baśnie. Te zebrane w książeczce są bardzo przyjemne.

Marek | 2016-01-09
pralka | 2014-12-24