Imprezowe dziewczyny

Tłumaczenie: Barbara Tkaczow
Wydawnictwo: Bellona
Party girls

Książka utrzymana w stylu popularnego serialu Seks w wielkim mieście. Opowiada o perypetiach trzech mieszkających w Nowym Jorku przyjaciółek jeszcze z czasów szkoły średniej: Jade, Zoey i Marielle, dla których liczą się trzy rzeczy: sukces, seks oraz ten ktoś. Nawet jeśli coś im w życiu nie wychodzi, zawsze zachowują odpowiednią postawę, mają właściwych przyjaciół oraz pasujące do sytuacji buty. Jade Cohen jest agentką nieruchomości. Zdarza jej się łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym. Wystarczy wspomnieć, że z co bardziej atrakcyjnymi klientami w oglądanych mieszkaniach uprawia seks... Zoey McGuire ma złamane serce. Nie dość, że właśnie porzucił ją chłopak, to jeszcze zabrał dom i zamroził wszystkie konta. Postanawia, że już nigdy żaden osobnik płci męskiej, poza lekarzem, nie zobaczy jej nagiej. Marielle Griffin, ciemnoskóra piękność, wydaje się być na

mroźny_poranek | 2015-03-06
Przeczytana: 05 marca 2015

"Imprezowe dziewczyny" to miłosne perypetie czwórki przyjaciół.
Porzuceni, odrzuceni i załamani. próbują odnaleźć swoje szczęście i swój szczęśliwy los.
Książka sama w sobie mnie męczyła. Przeczytałam ją, ale z wielkim trudem.
Najbardziej irytowało mnie "eee" w wypowiedziach Zoey.
Cóż, powieść jest typowym babskim czytadłem, takim "lajt".
Mnie osobiście książka nie przypadła do gustu.

zabielka | 2013-10-16

lekka, ciekawa, "babska" :)

nika1401 | 2013-04-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

Lekka, przyjemna i nieprzewidywalna :) Jestem zadowolona, że trafiłam na tę książkę. Dziwi mnie jedno, dlaczego nikt nie dodał własnej opinii, tylko te gwiazdki. Czytadło jest przecież dobre.

Jeżeli ktoś ogląda serial "Przyjaciółki" to ta książka na pewno mu się spodoba. Mi od razu (nie wiem dlaczego) się z tym serialem skojarzyło :D
Jade -to taka Zuza, Marielle- Patrycja, Zoe- Inga a ten "dodatek" czyli Merlin to Stempel (trochę nie pasuje bo nie wiem czy faktycznie w filmie jest jak Merlin...).
Napisałabym dlaczego tak dopasowałam tych bohaterów, ale zdradziłabym to o czym jest po części książka.
Ludzie! Przeczytajcie to!

Orszulka | 2013-06-10

Książka dobra aby poprawić sobie humor, taka lektura na parę chwil przed zaśnięciem. Większej wartości merytorycznej w niej nie znalazłam. Książka z serii ,, przeczytaj i zapomnij ''
Polecam osobom , które nie oczekują dużo po lekturze, chcą się rozerwać albo potrzebują odskoczni od zazwyczaj czytanych książek.
Kolejny romans, łudząco podobny do wszystkich innych, oczywiście kończący się happy endem.

crazzyme | 2014-07-21
Przeczytana: 17 lipca 2014

Pasuje do tego określenie porownujace do "seksu w wielkim miescie". Ksiazka lekka, czyta sie ja szybko i jak czytalam ostatnia strone pomyslalam sobie koniec?juz? Choc koncowka ksiazki skonczyla sie happy endem jak hollywodzkie produkcje.

e8w7a | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014

O, takie czytadło. Myślę, że książka może się spawdzić na wakacjach.

olexa05 | 2014-12-15

seks, przeczytano i zapomniano