Do piekła kuchenną windą

Wydawnictwo: Tower Press

Bohaterka (bohaterki) książki to jedna z tych niegrzecznych dziewczynek, które idą tam, gdzie chcą, bo grzeczne dziewczynki idą do nieba (Ute Ehrhardt). Niezależna, wyzwolona, samofinansująca się, podróżująca po Europie z przeświadczeniem, że tylko niezależna i pewne siebie kobiety mogą realizować marzenia i nawiązywać partnerskie realcje z innymi. To książka o samotności młodej kobiety w świecie należącym do mężczyzn, o samotności tak wielkiej, że tylko Marquez wiedziałby, co o niej powiedzieć, ale prawdopodobnie wolałby zamilczeć wobec grozy faktów. To porywająca i szokująca opowieść o tęsknocie za miłością, która być może jest wieczna jak trawa . Jeśli jest.

Klaudia S | 2011-03-20
Przeczytana: 19 marca 2011

Zbiór opowiadań.
Idealne do poczytanie przed snem ^^

Snoopie | 2017-05-17
Dominiqe83 | 2016-02-25