Życie skrojone na miarę - t.2

Wydawnictwo: Bliskie
978-83-925602-9-6

Przewracając kolejne strony książki śledzimy losy Piotra Kowalskiego w burzliwych latach 70-tych, 80-tych i 90-tych. Jego zakład krawiecki zyskuje renomę, a on sam jest już nie tylko właścicielem firmy, ale również kreatorem mody - tak mówią o nim niektórzy. Ubierają się u niego politycy, biznesmeni i artyści. Niestety w życiu rodzinnym Piotr ponosi klęskę. Za lata spędzone w nienawiści, wśród krzyków i awantur, płaci ciężką chorobą. W trudnych chwilach pomaga mu miłość do krawiectwa i kobieta. Ada - największa miłość w jego życiu.

Tilia | 2011-11-15
Przeczytana: 13 listopada 2011

Krawiec "skroił" super książkę.Polecam!

BasiaB | 2016-12-08
alepio | 2014-09-01