Piętno Chaosu

Tłumaczenie: Grzegorz Bonikowski
Seria: Czarna Biblioteka
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Mark of Chaos

Wstrząsająca historia wojenna, która zaspokoi oczekiwania łaknących bitewnych emocji miłośników gier komputerowych oraz fanów Warhammera! Mroczne siły Chaosu stanowią nieustanne zagrożenie dla cywilizowanych krain Imperium. Ich regularne najazdy zmuszają ludzkość do obrony życia, do ostatniego człowieka, jeśli to będzie konieczne. To kowadło, na którym wykuwają się bohaterowie i powstają...

Mroczne siły Chaosu stanowią nieustanne zagrożenie dla cywilizowanych krain Imperium. Ich regularne najazdy zmuszają ludzkość do obrony życia, do ostatniego człowieka, jeśli to będzie konieczne. To kowadło, na którym wykuwają się bohaterowie i powstają legendy! Gdy młody dowódca zostaje porwany przez zawieruchę wojenną, musi dowieść swego honoru, ścigając i niszcząc jednego z najstraszliwszych przywódców wroga. Ta pełna akcji powieść oparta na przebojowej grze komputerowej rozgrywa się w świecie ogarniętym wojną o epickiej skali.

źródło opisu: Opis z tyłu książki

MaD | 2013-01-07

Połknięte dosłownie w jedną noc. Wszystko czego można chcieć od Warhammera - krew, pot i chaos.

| 2011-05-12
Przeczytana: kwiecień 2011

No, całkiem niezłe jak na książkę na podstawie gry. Pozycja dobra, miejscami być może przewidywalna, ale osadzona w odpowiadającym mi mrocznym klimacie i między innymi dlatego ma u mnie plusa. Uosobienie chaosu jako wielkiej hordy zwierzoludzi bardzo szczegółowo i pomysłowo przedstawione, podobnie zresztą jak dokładnie opisy bitew. Co tu dużo mówić - Warhammer!

blind887 | 2016-11-29
Arek | 2016-08-29