Dopadnie cię diabeł

Wydawnictwo: Noir sur Blanc

Prywatny detektyw Tamara Hayle przeciera oczy ze zdumienia, gdy w progu jej skromnego biura staje najsłynniejszy i najbogatszy czarny syn Newark , Lincold E. Storey. Czyżby szykowała się lukratywna sprawa? Entuzjazm bohaterki znacznie jednak słabnie, kiedy się okazuje, że ma śledzić człowieka, którego niegdyś kochała, a który wyrządził jej krzywdę. Co gorsza jeszcze tego samego wieczoru, podczas uroczystego bankietu, Storey umiera nagłą śmiercią. Tak zaczyna się kolejne śledztwo Tamary Hayle, która będzie musiała nie tylko wykryć mordercę, lecz także odbyć podróż z przeszłość, by dokonać bolesnego rozliczenia z własną matka.

Agata | 2011-01-05
książek: 1903