Uwierzyć w siebie

Wydawnictwo: Liber

Oskar wskutek tragicznego zdarzenia i zawiści ludzkiej traci na kilkanaście lat kontakt ze swoją wielką miłością Julią, którą poznał w Rzymie. Spotyka się z nią, lecz jej nie rozpoznaje, dopiero na swych zaręczynach z kolejną kobietą, którą zdołał pokochać Doną. Jego przyszła żona okazuje się być najlepszą przyjaciółką Julii... Jest to opowieść o dwóch zupełnie różnych współczesnych kobietach.

robaczeeek | 2016-03-05
Przeczytana: 05 marca 2016

Czy jest w ogóle możliwe aby zły los rozdzielił młode małżeństwo spodziewające się dziecka w tak niemożliwy sposób. Jedna wielka intryga trwająca przez 16 lat. Ale jak to się wyjaśni i jak potoczą się losy tytułowej dwójki bohaterów dowiecie się po przeczytaniu książki. W ogóle książka spisana na faktach autentycznych. Czyta się ja bardzo szybko i prawie jednym tchem. Dla mnie dobra odskocznia od cięższej literatury od której chciałam chwilkę odpocząć. Zdecydowanie polecam i osobiście nie rozumiem tak niskiej oceny :)

Marzena | 2014-01-14
Usia | 2013-11-05