Troje w jednym łóżku

Wydawnictwo: Albatros

Pełna humoru powieść o miłości, seksie i karierze.

Marlena | 2016-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016

Książka opisuje życie przebojowej i atrakcyjnej Belli Browning, która robi karierę w firmie konsultingowej. Jest ambitna, błyskotliwa, bobrze zarabia. Po kilkutygodniowej znajomości wychodzi za mąż za dziennikarza o imieniu Don. Wbrew jego woli zachodzi w ciąże co wywraca jej życie go góry nogami.Ta decyzja przysparza jej sporo kłopotów - zarówno w domu jak i w pracy.Całkiem miło się czytało.

Urszula | 2013-03-09
Przeczytana: marzec 2013

Fajna lekka książka warta przeczytania.Beztroskie życie zamienione na trudne macierzyństwo.

Jennny | 2015-05-09

Książka idealna na rozluźnienie, miła i przyjemna w czytaniu, niewymagająca:) Sama historia pewnie dotyczy nie jednej ze świeżo upieczonych mam:) Mega minus (jak dla mnie) za opis porodu! Idealne opisane, aby zniechęcić co poniektóre panie:) Na wolny wieczór polecam jak najbardziej:))

justxbe | 2010-12-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 21 grudnia 2010

bardzo lekka książka opowiadająca o problemach w macierzyństwie, miłości, przyjaźni i karierze zapracowanej matki z wielkiego świata. bardzo polubiłam postać Belli. naprawdę polecem

kafar | 2012-01-12
Przeczytana: 2007 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Rewelacyjna książka, napisana z humorem, ciepła i dająca do myślenia. Raczej dla kobiet-matek, opis porodu raczej zniechęca:))) ja czytałam będąc w ciąży i trochę się przeraziłam!!!

pikselowa | 2013-10-13

ksiazke czytało mi sie bardzo długo, jednak historia byla przyjemna mimo ze bardzo przewidywalna.
polecam :)

| 2010-08-09

W sam raz na leżak. W normalnych warunkach szkoda czasu.

Shatterfly | 2012-08-07
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 21 kwietnia 2012

Amerykański sen, różowe zakończenie, życie głównej bohaterki strefą mrzonek dla przeciętnej polskiej kobiety, a i tak nieraz polska przeciętna kobieta radzi sobie lepiej z pewnymi życiowymi sprawami niż główna bohaterka.
Książka dla masowego czytelnika.

Panna2w | 2012-06-17

To rzeczywiście powieść o miłości, seksie i karierze okraszona poczuciem humoru autorki. Podobała mi się. Momentami chciałam płakać razem z bohaterką, współczułam jej facetowi i kibicowałam, by wszystko się ułożyło. Bardzo dobra książka.

magduskaaa | 2013-07-17
Przeczytana: lipiec 2013

całkiem miło sie czytało ;) lekka, taka o na leżak, polecam mlodym mamuśkom ;)