Ludzie

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Klarowność stylu i umiejętność operowania językiem różnych grup społecznych sprawiają, że Ludzi czyta się z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością, nawet jeśli sprawy poruszane w tych krótkich narracjach nie zawsze należą do przyjemnych.

Samurajgrzes | 2013-04-07
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 06 kwietnia 2013

Dużo ciekawych a nawet kontrowersyjnych wypowiedzi. Szeroki wachlarz charakterów. Czyta się szybko i jednym tchem. Książka niesie ze sobą bardzo duży ładunek emocjonalny. Co człowiek to inna historia, czasem coś dołującego, czasem odżywa wiara w ludzi, czasem coś wesołego. Książka o wszystkim, jest tu miłość, zdrada, cierpienie, radość, nadzieja, ból, smutek, zazdrość, gniew, żal itd. Książka o nas czyli ludziach. Dobra książka, mi się podobała.
Dodam tylko, że warto przeczytać książkę do samego końca bo właśnie tam są najlepsze wypowiedzi.

crimson_orchid | 2017-03-01
lacrimosa333 | 2017-01-26