Testament korsarza

Wydawnictwo: Telbit

Akcja książki osadzona jest we współczesnych realiach i rozgrywa się w ulubionym przez nastolatków okresie, tj. podczas wakacji. Młodzi bohaterowie Testamentu korsarza rodzeństwo: Ada, Gabrysia i Kacper, oraz starsi od nich kuzyni: Michał i łukasz są żądni przygód. Czas wolny od nauki to dla nich nie tylko beztroska zabawa, ale również niezwykłe lekcje historii, które różnią się od prowadzonych przez nauczyciela w szkole. Niezwykłe także dlatego, że związane z tajemniczymi znaleziskami i niecodziennymi odkryciami. Kolejne zagadki i trudne do wytłumaczenia zdarzenia rozwijają w bohaterach instynkt poszukiwawczy. I tak powstaje Klub Odkrywców.

Erynia | 2014-01-24
anastazja97 | 2013-05-31