How To Be Good

Penguin Books
014100858X
typ
papier
6,37 (27 ocen i 4 opinie)

Opis książki

According to her own complex moral calculations, Katie Carr has earned her affair. She s a doctor, after all, and doctors are decent people, and on top of that, her husband David is the self-styled Angriest Man in Holloway. But when David suddenly become

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Hmm...trudno powiedzieć. Chwilami mnie bawiła, chwilami męczyła. Mimo wszystko polecam tym którzy mając w rodzinie marudera, kogoś kto nie okazuje specjalnie emocji i chodzi nadąsany, chcieliby sprawdzić jakby to było gdyby nagle zmienił się w kochającą, czułą osobę ;).

karolaya | 2015-05-15
Przeczytana: 14 maja 2015

Miejscami zabawna i mądra, trochę psychologiczna, czasem autor zamieszcza trochę bezsensownych rozważań.

Sanna | 2013-03-12
Przeczytana: 2007 rok

Świetnie się czyta, zabawne, niegłupie, ale główna bohaterka jest niesympatyczna, opisana sytuacja nierealna, a autor nie zdołał przekonująco wcielić się w kobietę – bohaterka ma typowo męski sposób myślenia.

Czytałam tę powieść w oryginale. Przekład polski to tragedia – wzięłam książkę z półki w bibliotece, otworzyłam na losowo wybranych stronach, przeczytałam fragmenty i załamałam się. Znamienne: książka figuruje na LubimyCzytać podwójnie – wersja angielska ma punktację o wiele wyżsżą niż wersja polska!

Rokiaa | 2013-02-07

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:
  •   uprawiałaś FECHTUNEK