Dbaj o miłość

Wydawnictwo: Nowy Świat
Dbaj, miłość
poezja

Ta książka pomaga zrozumieć, czym tak naprawdę jest miłość i wyjaśnia, że jedynie pełne zdemaskowanie lęków przed samotnością i wolnością sprawi, że będziemy umieli godnie żyć obok drugiego człowieka i stworzyć naturalny, zdrowy związek. Autor przekonuje nas, że miłość jest najlepszym sposobem na osiągnięcie poczucia spełnienia. Niestety, potrzebę bycia z kimś, często wynikającą ze strachu przed samotnością, nagminnie mylimy z miłością. Osho mówi: B¡DŹ SOB¡. Nieustannie poznawaj siebie, zaakceptuj siebie, kochaj siebie. Nie bądź niczyją kopią - nie kopiuj nawet samego Chrystusa. Masz własny, potężny i unikalny potencjał - nigdy wcześniej nie było takiego jak ty człowieka i nie będzie nigdy w przyszłości. Pokochaj siebie, abyś mógł prawdziwie kochać innych.

Ewa | 2016-03-08
sugleiw70 | 2016-06-04