Drżący klub z Cove

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
837298669X

Wszystko zaczęło się w Wielki Piątek 1955 roku, kiedy dziesięcioletni Junior Nash i Dunstan Tucker przepłynęli zatokę w obie strony, rzucając wyzwanie zimnej wiosennej wodzie Atlantyku i dzięki temu zostali członkami Drżącego Klubu z Cove. Zasady były proste: nie wolno sikać do wody i nie wolno przyprowadzać kobiet. Po latach członkowie klubu zbierają się ponownie, żeby postanowić, co zrobić z kobietą, która złamała zasady, a właściwie - z nowoczesnością w ogóle. Pełen niespodziewanych, komicznych zakrętów akcji, Drżący Klub z Cove daje świadectwo niesamowitego wyczucia komicznego absurdu jego autora oraz jego głębokiego, ciepłego zrozumienia większości moralnych potknięć człowieka.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i s-ka

źródło okładki: Wydawnictwo Zysk i s-ka

katherine | 2012-09-05

Może nie każdy ma swój typ książki idealnej, ale każdy na pewno trafił kiedyś na książkę nie do przyjęcia. Ja męczyłam się z lekturą Klubu z Cove, nie jestem nawet w stanie powiedzieć czy dobrnęłam do końca. Dziwne, że niektóre sceny z niej zostały mi w pamięci. Może ktoś, kto ją przeczyta pomoże mi dostrzec w niej "to coś".

Karolina | 2016-05-25
Wiedzminka | 2016-01-01