Sam się ubieram!

Cykl: Pierwsze czynności
Wydawnictwo: Book House

To propozycja dla dwu- i trzylatków, która pozwoli im oswoić się z nowymi doświadczeniami. Kacper i jego pluszowy królik wprowadzają dzieci w spotkanie z nocnikiem i pierwsze próby ubrania się. Najmłodsi zobaczą także, że mycie może być miłe, a sprzątanie to dobra zabawa. Proste teksty odwołujące się do uczuć i zabawne, ciepłe ilustracje pomagają pokonać obawę przed tym, co trudne i nieznane oraz zachęcą do wykonania właściwych czynności.

źródło opisu: okładka

J_85 | 2016-02-18