Efektywna sprzedaż. 151 błyskotliwych rozwiązań

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Twój osobisty regulamin pracy Przede wszystkim poznaj efektywne techniki sprzedaży Następnie wykorzystaj w praktyce zdobytą wiedzę I wreszcie osiągaj sukces za sukcesem Reguły strona po stronie Więcej, szybciej, z fantazją Doskonałe wyniki sprzedaży, błyskotliwe plany handlowe, zdobywanie nowych klientów będąc ambitnym i niestroniącym od nowych wyzwań handlowcem czy też właścicielem firmy, chcesz nieustannie poprawiać swoje osiągnięcia. Szukasz zatem sprawdzonych i skutecznych ro

JoAnna | 2013-02-24
Przeczytana: 23 lutego 2013

Książka może okazać się przydatna, o ile wcześniej nie sięgnęło się do żadnej pozycji w tym temacie. Po przeczytaniu czegokolwiek innego przed nią, okazuje się ona całkowitą stratą czasu. Materiał zawarty w tej pozycji robi wrażenie zebrania konkretniejszych tytułów w jedną, przystępną dla każdego całość, zawierając przy tym minimum konkretów. Nie tego się spodziewałam po tak chwytliwym tytule.

uszka | 2011-12-18
Agnieszka | 2016-08-11