Moje życie w CIA

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Jest początek lat 70-tych, czas obfitujący w znaczące wydarzenia polityczne. Place światowych stolic zapełniają się co i raz tłumami demonstrantów i strajkujących robotników, pośród których krążą agenci wszelkiej maści służb specjalnych. W takiej to scenerii porusza się Harry Mathews, amerykański powieściopisarz, bogaty kawaler bez zobowiązań. Trochę pisze, głównie jednak kręci się po kafejkach i restauracjach. Czego ten Amerykanin szuka w Paryżua Jak to się dzieje, że może sobie pozwolić na takie nic nierobienie a Wielu zadaje sobie to pytanie, ale też wielu z całą pewnością wie! Ten przystojny jak amerykański aktor facet jest milionerem, jest oczywiście gejem i jest z CIA!

awtarika | 2016-04-13
bambi18 | 2015-09-06