Tajemnica Skarbu Kartuzów

Wydawnictwo: Telbit

Kontynuacja przygód Ady, Gabrysi i Kacpra bohaterów Testamentu korsarza . Klub Odkrywców dostał kolejne zadanie do wykonania. Mroźne ferie amatorzy przygód spędzają w przytulnej karczmie Rzym, skąd wyruszają aby rozwikłać tajemnicę ukrytego dawno temu skarbu kartuzów. Czy Klub Odkrywców odnajdzie goa Czy uda się połączyć wszystkie elementy układankia Czy podział na grupy był rzeczywiście najlepszym pomysłema Kto okaże się największym łasuchem, kto przybierze postać mędrca, a kto będzie usiłował wprowadzić przeciwnika w błąda Doskonała narracja, ciekawie opowiedziane przygody sprawiają, że w młodym Czytelniku budzi się chęć poznawania i odkrywania świata.

otakemiska | 2014-07-07
Filip Rogowski | 2013-05-22