Diagnostyka karmy

Wydawnictwo: Raduga
9783941622098
literatura piękna

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, dlaczego przydarzyła się mu ta albo inna sytuacja. Najczęściej takie pytania są związane z nieprzyjemnymi wydarzeniami, ponieważ właśnie wtedy zastanawiamy się nad tym, co zależy od nas, a co od przypadku czy jakichś innych okoliczności. Czy rzeczywiście istnieje związek między losem, zdrowiem, charakterem i światopoglądem człowiekaa Odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań udziela Autor niniejszej książki. Siergiej Łazariew, znany rosyjski psycholog, bioenergoterapeuta i uzdrowiciel dokonał niezwykłych odkryć. zobaczył najgłębsze struktury duszy, warunkujące nasz los i nasze zdrowie oraz opracował system pozwalający na zmianę doświadczeń życiowych i powrót do zdrowia. W tej książce po raz pierwszy w historii zostały przedstawione badania wyjaśniające mechanizm działania karmy i przekonujące dowody na możliwość jej zmiany.

Małgorzata | 2017-06-22

Zmusza do zmiany perspektywy z jaką patrzymy na siebie innych, świat i życie. Zmusza do myślenia i spojrzenia sobie w oczy, głęboko, a już najbardziej tam gdzie nie dociera światło. Uczy pokory i zrozumienia.

Michał Kownacki | 2017-01-17

jeśli ktoś oczekuje zwięzłej, merytorycznej treści, zawiedzie się. autor nie spieszy się z formułowaniem wniosków. zamiast tego mamy tu kilkanaście tomów wypełnionych anegdotkami i przykładami kolejnych pacjentów Łazariewa.

Aleksandra | 2015-06-23
Przeczytana: 22 czerwca 2015

Książka w oryginalny sposób pozwala zrozumieć prawa świata duchowego. Obowiązkowa pozycja dla osób zajmujących się bioenergoterapią.

Almaree | 2015-06-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 11 czerwca 2015

rozszerza horyzonty nawet tym, którzy twierdzą że już ich nic nie zdziwi :)

enhap | 2014-09-29
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Bardzo mocna książka. Wstęp do całkowitej zmiany swojego życia i świadomości.

Antagonista Esklaważu | 2014-06-17

To nawet nie kwestia wiary i niewiary w takie rzeczy. Autor po prostu pisze w nudny sposób i nie szanuje czasu oraz inteligencji czytelnika. To, że karma w świecie, w którym panuje pluralizm bytowy, nie ma racji bytu, to już inna sprawa.

Nanga | 2012-04-10
Na półkach: Przeczytane, 2012

Pewna kobieta miała psa. Pies ten cierpiał na niedowład tylnych łap. Nieszczęsny poradnik tłumaczy dolegliwość owego zwierzaka zazdrością nienarodzonego jeszcze dziecka właścicielki o jej uczucia do czworonoga. Te i inne bzdury wyssane z palca, niepoparte absolutnie żadnymi naukowymi, a nawet paranaukowymi dowodami można znaleźć w tej jednej z najgorszych książek, jakie miałam nieszczęście czytać w życiu. Przeraża mnie, że są ludzie, którzy nie tylko kupują tego typu mądrości, ale czerpią z nich inspirację do podejmowania jakichkolwiek decyzji. Poradnik jak wydoić kasę z czytelników. Fe.

Wojtek | 2012-01-20
Przeczytana: 20 grudnia 2011

Książka rewolucyjna jak dla mnie, która odmieniła moje życie. Dzięki niej udało mi się zaakceptować rzeczy, które wydawały się nie do przyjęcia. Zrozumiałem tez dlaczego przydarzało mi się w życiu właśnie to co się przydarzyło i że nie był to ani pech, ani przypadek, ani kara, ale właśnie ... rezultat mojej karmy. Tego co jest we mnie. Była to odpowiedź Świata na moje wnętrze.

Prawa zawarte w tej książce, były już opisane tu i tam w różnych dziełach z przeszłości i w świętych pismach. Ale właśnie ta książka chyba najbardziej jest w stanie przemówić do przeciętnego współczesnego człowieka. Oczywiście znać prawa to jedno a wdrożyć je to drugie, ale mino wszystko przynajmniej wiadomo w jakim kierunku podążać.

Jest to też obowiązkowa lektura dla różnych uzdrowicieli, bioenergoterapeutów i tych, którzy chcą skorzystać z ich pomocy. Powinni wiedzieć, jakie konsekwencje może mieć tego typu leczenie, jak i każde inne, jeśli nie zmienia się przyczyn choroby, a tylko oddziałuje na efekty....

| 2012-01-08

Bardzo interesujaca,a jednoczesnie odkrywajaca wiele istotnych kwestii wiedza.

Mavericus | 2011-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2011

Przepowiednia Nostradamusa powiada
"W końcu tego tysiąclecia pojawią się ludzie-diabły, których sensem życia będzie niszczenie innych ludzi"(tamże, str. 189).

Takimi słowami autor kończy książkę, choć równie dobrze mógłby ją rozpocząć: Na początku było Słowo, a Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami. To szczególnie jest istotne w tej kwestii, gdyż ludzka, zwierzęca i nieożywiona duchowa materia(energia połączona z Wszechświatem) ma wpływ na ludzkość oraz cielesność żywych istot.

Żyjemy w nieuświadomionym świecie "zakodowanym" symbolami. Krew ludzka i zwierzęca, kontakt z nią jest w wielu społeczeństwach tabu.
Dlaczego? Jest nośnikiem wiedzy o nosicielu.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że to jak postąpili nasi przodkowie ma wpływ na nasze teraźniejszą codzienność.
Babcia, która odrzuciła miłość pewnego jegomościa. Jej syn i wnuk w swojej karmie mieli uaktywniony program nienawiści do kobiet.
Choroby i wszelkiej maści problemy, które są tak naprawdę...