zapalniczka. Słuchowisko na motywach powieści Joanny Chmielewskiej. Książka + CD

Wydawnictwo: Elipsa

Słuchowisko na motywach powieści Joanny Chmielewskiej zapalniczka. zostałam grzecznie poproszona o zamknięcie gęby i zapewne słusznie. Ciężar pierwszych wyjaśnień wzięła na siebie Małgosia, później wtrąciła się Julita, następnie pan Ryszard. Kiedy dopuszczono mnie do głosu, Sobiesław patrzył już zupełnie inaczej i słuchał z żywym zainteresowaniem, podszytym lekką zgrozą. Wziął do ręki zapalniczkę i obejrzał ją ze wszystkich stron. Więc to państwo go znaleźli... popatrzył na Julitę. Siostra opisywała panią chyba jakoś inaczej... I rzeczywiście, rozumiem, wmieszali się państwo w zbrodnię wyłącznie przez ten przedmiot... I w dodatku to wcale nie jest ten przedmiot, tylko inny przypomniałam z irytacją. Skąd to się w ogóle wzięło u pańskiego brataa To nie jest rzecz na każdym kroku spotykana... Obsada: Bronisław Cieślak, Katarzyna zielińska, Dorota Landowska, Maria Seweryn.

BlueBird | 2016-02-29
Na półkach: 52/2016, Przeczytane