Pokłosie czekoladowej wojny

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
6 (14 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837298753X

Rok szkolny powoli się kończy, historia z czekoladkami należy już do przeszłości, ale w Trinity nikt nie zapomniał czekoladowej wojny . Przebiegły Archie Costello, przewodzący tajnej organizacji uczniowskiej o nazwie Vigilsi, przed uzyskaniem dyplomu chce jeszcze zlecić kilka ze swych słynnych zadań. Martwi go wprawdzie to, że jego prawa ręka, Obie, zaczyna się dystansować od Vigilsów, ale łatwo komuś polecić, żeby jakoś to załatwił. Czy jednak Archie nie będzie zaskoczony, kiedy na koniec okaże się, jaką niespodziankę przygotował dla niego Obie? Niespodzianki czekają zresztą nie tylko Archiego. Pomiędzy tymi, którzy doświadczyli w Trinity upokorzeń i wstydu, znajdą się osoby myślące o rewanżu. Lont się już tli, a eksplozja nastąpi jeszcze przed końcem roku. Kto ją przeżyje?

Kasia | 2012-04-18
Przeczytana: 16 kwietnia 2012

Spodziewałam się dużo lepszej książki. Jakoś tak się to czytało i czytało i nagle się skończyło czytać. No ale muszę przyznać, że postaci są nieźle nakreślone.

Wywrotka | 2016-06-12
Przeczytana: 10 maja 2016