Pozyskiwanie nowych klientów. 151 błyskotliwych rozwiązań

Wydawnictwo: Onepress
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Przede wszystkim stosuj nowoczesne techniki Następnie zdobywaj klientów niewielkim kosztem I wreszcie, opracuj jasną wizję sukcesu Reguły strona po stronie Arcymistrz zdobywania nowych zleceń Pozyskiwanie klientów to niełatwy kawałek chleba. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek podejmował się tego zadania. Jednak wszyscy, którzy osiągnęli sukces w tej sferze aktywności zawodowej, przyznają, że jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednie nastawienie nacechowane entuzjazmem, w

Łukasz Chrzanowski | 2015-08-06

Jeśli zaczynasz swoją przygodę w biznesie. Książka jest wstanie zainspirować Cię. Nie jest to pozycja, która zapada w pamięć. Przeciętna pozycja biznesowa.

zetens | 2014-06-13

W większości te porady są błyskotliwe jak taktyka Smudy na mecz z Czechami. Lepiej poczytac cos lepszego

Krystian P | 2013-06-02
Wojciech Głąbiński | 2010-12-21