Tęczowy Koliber na Tyłku. Autobiografia

Wydawnictwo: LGBT Press
9788392419112

Tęczowy Koliber na Tyłku to nie tylko tatuaż, który nosi Szymon Niemiec. To także tytuł książki, która odsłania przed czytelnikiem obraz polskiego środowiska homoseksualnego z jego bolączkami, skrywanymi sekretami, radościami i smutkami. Ta książka wprowadza nas w świat, jakiego nie znamy. Świat zamkniętych klubów, miłosnych rozterek, walki o prawa człowieka. Jest to także opowieść o zdradzie, kłamstwie i nożach wbijanych przez przyjaciół. Obok tej historii nie można przejść obojętnie.

źródło opisu: wydawnictwo LGBT Press, 2007

źródło okładki: LGBT Press