Pani Magdo, pani pierwszej to powiem

Wydawnictwo: Do

Książka ta chwilami przypomina kolorowe czasopisma, które traktują życie znanych ludzi jako rodzaj uciechy. Okazuje się jednak książką o instynkcie literackim, który zakłada, że każde życie jest tyleż warte, ile umie się o nim opowiadać. A nawet więcej: że żyje się po to, aby móc komuś opowiadać. I ze nie ma dobrze przeżytego życia, które nie prowadzi do dobrej puenty.

Asia | 2015-04-27
Przeczytana: 26 kwietnia 2015

Bardzo pozytywna książka :) obśmiałam się przy niektórych anegdotach, aż do łez :) Polecam na poprawę humoru :)

ciociasamozloeluta | 2013-10-05

Magda Jethon- naczelna Trojki wiadomo od lat reporterka i dziennikarka. Cykl Pani Magdo, pani pierwszej to powiem... to cykl wywiadow ze znanymi i cenionymi polskiej sceny filmowej, teatralnej i gwiazdorskiej. Co ciekawego mozna sie dowiedziec. Ano tego, ze Tomasz Raczek zaczal swoja przygode krytyka filmowego od Festiwalu w Edynburgu. Bez jezyka i kasy lansil sie to tu to tam. POtem nie mial czym dojechac do Londka. Poprosil wszystkich o rozpuszczenie wici, ze potrzebuje podwozki i na dzien nastepny ustawila sie kolejka do podwiezienia biednego studenta z Polski do Londka. Pryzpadek czy slizganie sie na tylkach innych. To i to. Co do ksiazki- pora usmiechu dla kazdego

Herbaciarka | 2013-01-14
Przeczytana: 2005 rok

Wspaniała, prześmieszna książka o ważnych, śmiesznych i po prostu interesujących wydarzeniach z życia ludzi sławnych i tych nieco mniej znanych. Książka lekka i przyjemna, szybko się ją czyta. Gorąco polecam :)

Maya | 2014-03-25

Dla każdego coś śmiesznego - czyli z życia sławnych (i pod ich kontrolą).

patryk | 2011-08-02
Przeczytana: 04 czerwca 2010

ciekawa i lekka . łatwo i szybko się czyta

Asia | 2010-07-09

Sama radość.