Pani Magdo, pani pierwszej to powiem

Wydawnictwo: Do

Książka ta chwilami przypomina kolorowe czasopisma, które traktują życie znanych ludzi jako rodzaj uciechy. Okazuje się jednak książką o instynkcie literackim, który zakłada, że każde życie jest tyleż warte, ile umie się o nim opowiadać. A nawet więcej: że żyje się po to, aby móc komuś opowiadać. I ze nie ma dobrze przeżytego życia, które nie prowadzi do dobrej puenty.

Asia | 2015-04-27
Przeczytana: 26 kwietnia 2015

Bardzo pozytywna książka :) obśmiałam się przy niektórych anegdotach, aż do łez :) Polecam na poprawę humoru :)

ciociasamozloeluta | 2013-10-05

Magda Jethon- naczelna Trojki wiadomo od lat reporterka i dziennikarka. Cykl Pani Magdo, pani pierwszej to powiem... to cykl wywiadow ze znanymi i cenionymi polskiej sceny filmowej, teatralnej i gwiazdorskiej. Co ciekawego mozna sie dowiedziec. Ano tego, ze Tomasz Raczek zaczal swoja przygode krytyka filmowego od Festiwalu w Edynburgu. Bez jezyka i kasy lansil sie to tu to tam. POtem nie mial czym dojechac do Londka. Poprosil wszystkich o rozpuszczenie wici, ze potrzebuje podwozki i na dzien nastepny ustawila sie kolejka do podwiezienia biednego studenta z Polski do Londka. Pryzpadek czy slizganie sie na tylkach innych. To i to. Co do ksiazki- pora usmiechu dla kazdego

Macharetka | 2018-02-07

Zawarte w książce historie są nie tylko zabawne, ale stanowią też ciekawe skrawki historii. Trudno wskazać mi nawet ulubione, bo większość wywołuje szeroki uśmiech na mojej twarzy. Regularnie do niej wracam, dlatego mój egzemplarz jest już mocno sfatygowany :)

Herbaciarka | 2013-01-14
Przeczytana: 2005 rok

Wspaniała, prześmieszna książka o ważnych, śmiesznych i po prostu interesujących wydarzeniach z życia ludzi sławnych i tych nieco mniej znanych. Książka lekka i przyjemna, szybko się ją czyta. Gorąco polecam :)

Maya | 2014-03-25

Dla każdego coś śmiesznego - czyli z życia sławnych (i pod ich kontrolą).

patryk | 2011-08-02
Przeczytana: 04 czerwca 2010

ciekawa i lekka . łatwo i szybko się czyta

Asia | 2010-07-09

Sama radość.