Spisek Maine/Ja, terrorysta! Pakiet dwóch książek

Wydawnictwo: Wołoszański

Spisek Maine: W porcie hawańskim zostaje wysadzony w powietrze amerykański krążownik Maine. Podczas gdy w Waszyngtonie i w Madrycie słychać już wojenne werble, dwóch specjalnych agentów służb tajnych, jeden z hiszpańskiej marynarki wojennej, drugi ze Służb Prezydenckich Białego Domu, rozpoczyna nieoficjalne dochodzenie, aby odkryć, kto stoi za sabotażem i nie dopuścić do wybuchu wojny. Ja, terrorysta!: Spędzali sen z powiek głowom najpotężniejszych państw tego świata. Wielokrotnie wymykali się najlepiej wyszkolonym agentom służb specjalnych. Nigdy nie wiadomo było gdzie i kiedy uderzą. Dziś są nimi niewątpliwie Osama bin Laden czy Abu Musab al-zarkawi. Ale nie należy zapominać, że przed nimi byli nie mniej przerażający i nieprzewidywalni ludzie określani mianem terrorystów.