Kulturowe ramy zachowań społecznych. Podręcznik psychologii międzykulturowej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

znakomity podręcznik najwybitniejszego polskiego autorytetu w dziedzinie! a fascynujące wprowadzenie w nową dyscyplinę psychologiczną a najważniejsze zagadnienia teoretyczne psychologii międzykulturowej a najbardziej znaczące polskie i zagraniczne programy badawcze a intrygujące materiały rozszerzające omawiane zagadnienia a bogaty materiał ilustracyjny aKulturowe ramy zachowań społecznych podejmują wyzwanie, jakie w dzisiejszym pluralistycznym świecie stawia nam wszystkim okrycie in

Rafal | 2016-08-25
rakasta | 2013-06-12