Pod bezkresnym niebem

Elżbieta Wojnarowska Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura piękna
Zysk i S-ka
2009-01-01
2009-01-01

Piękne krajobrazy Afrykańskie, Afryki arabskiej, rajd Dakar toczący się w tym egzotycznym kraju rozgrywającej się na arenie sportowej, a także niebezpieczna, groźna gra uczuć prowadząca do tragicznego finału. Na tle pięknego krajobrazu afrykańskiego, zaskakujące, niesamowite przygody bohaterów, które nakreśla autorka dramatyczne losy ludzi, szukają oni sensu życia, miłości ludzi w drodze ich podróży. Bohaterowie powieści bardzo są rozdarci,zagmatwani miotami dylematami swoimi w życiu, przy których towarzyszy im radość, a nie kiedy niepokój rośnie u nich.
Zafascynowana jestem historią książki Elżbiety Wojnarowskiej,cudownie napisana książka bardzo dobrze się czyta.
Naprawdę przejmująca, dobra to literatura wciąga bezgranicznie.
Wciągnęła mnie, z zainteresowaniem ją przeczytałam bardzo mi się spodobała.
Przy książce oderwałam się od szarej rzeczywistości, bardzo interesująca lektura.
"Pod bezkresnym niebem" jest wspaniałą,super obyczajową książką.

Listy i dziennik matki.Podróż do Afryki.Rajd.Pięknie opisane krajobrazy.Warto poczytać!

Piękna historia pełna namiętności, nienawiści, zdrady, rozgrywająca się na tle fascynującego ale i zarazem niebezpiecznego afrykańskiego Krajobrazu. Główna bohaterka Eliza przyjeżdza do Afryki, odkryć prawdę o swojej matce, ojcu i Franku Obarze, nietypowym przyjacielu Matki. Obara stary człowiek, w którego wnętrzu toczy się prawdziwa wojna, nienawidzi siebie i pragnie dla Siebie jak najgorzej. Eliza krok po kroczku odkrywa pełną namiętności historię Laury i Jakuba, (swoich rodziców),historię dziwnej przyjaźni Laury i Franka i w końcu niespełnionego uczucia Franka do Sary (narzeczonej przyjaciela z dzieciństwa). Każdy z bohaterów pojawiający się we wspomnieniach Franka, listach i dziennikach Laury przeżywa wewnętrzne rozdarcie i szuka prawdy o samym sobie i otaczającym go świecie. A wszystko pod bezkresnym niebem Afryki.
Książka warta przeczytania.

Elżbieta Wojnarowska pisze bardzo wciagające książki...wciągnęła mnie na maksa, powieść obyczajowa z elementami kryminału, romansu :)

Ciekawa lektura. Autorka pokazuje w niej, jak człowiek może skomplikować swoje życie, na własne życzenie.

bardzo ciekawa

bardzo ciekawa

• Książki poruszające
  • Prawdziwe Historie

Dodaj cytat z książki Pod bezkresnym niebem