Just Rewards
skandal, intryga, wróg, rodzina

W kobiety z rodziny Harte stają na skrzyżowaniu starych dróg z nowymi, zmagając się ze skandalami, intrygami i śmiertelnymi wrogami, którzy próbują zniszczyć wszystko, co drogie ich sercom. Zagrożone jest bowiem nie tylko dobro rodziny, ale i budowane przez lata imperium finansowe. Obfitująca w zwroty akcji i sensacyjne wydarzenia powieść jest dramatycznym zakończeniem historii legendarnej dynastii, której wielkość powstała dzięki determinacji, sile osobowości, pracy i talentom tworzących ją pokoleń dzielnych kobiet.

Katherina87 | 2012-11-21

VI Tom Sagi Emmy Harte.
Niepokonane kobiety z rodu Harte nigdy się nie ustają w walce o własne szczęście, miłość, zachowanie rodzinnych wartości. Wspierają się nawzajem, pamiętając jednocześnie o naukach i zasadach głowy rodu – Emmy Harte. Wydaje się, że Evan, Tessa, India i Linnet w ko ńcu odnalazły miłość, a wszystkie ich najskrytsze marzenia nareszcie się spełniły. Ale czy rzeczywiście? Kiedy chodzi o wart fortunę spadek, wrogowie rodziny nie zawahają się przed niczym, by go zdobyć. Zagrożone jest nie tylko dziedzictwo Emmy, ale także życie je j potomków. Czy bohaterkom uda się ochronić rodzinne imperium? Czy Harte’om uda się sprostać wyzwaniom współczesności? Trzy generacj e stają wspólnie w obronie tradycji i miłości. Kolejna część sagi rodu Harte przynosi zaskakujące rozwiązania rodzinnych tajemnic, a intryga, zazdrość i namiętność znów odegrają w tej historii pierwszoplanową rolę.

eMM | 2016-05-06
Ewa | 2015-10-26