Ziemia księżycowa. Druga opowieść o Wielkim Księstwie Bałaku

Wydawnictwo: LTW

Druga (po Atlantydzie ) opowieść o Wielkim Księstwie Bałaku. Mojego Drohobycza już nie ma, on żyje wyłącznie we wspomnieniu i rozrzewnieniu serdecznym, w uwzniośleniu i w wyższośćwstąpieniu wspomnień. Słowa tęsknota unikam świadomie, albowiem cała nasza literatura od lat nadużywała i nadużywa tej tonacji, a reżym, pchając latarnikowską tęsknotę na piedestał cnót narodowych, usiłuje zdyskontować ją politycznie dla siebie. od Autora

maciekd07 | 2018-02-08
1travel | 2017-09-28