Diabeł chce Cię poznać!

Tłumaczenie: Monika Dykier
Wydawnictwo: Astrum
The Devil and the Sovereignty of God

Ugryziesz jabłko czy nie? Ulegniesz pokusom diabła czy raczej mu się przeciwstawisz? Dasz się zmanipulować siłom nieczystym? A może nie masz się czego obawiać, bo nie istnieje ktoś taki jak szatan? Właśnie na powyższe pytania odpowiada Lynda Rose autorka książki Diabeł chce Cię poznać! Z jej tekstu dowiesz się, jakie są strategie szatana, w jaki sposób ingeruje w Twoje życie. Kiedy Cię tylko kusi, a kiedy już w pełni Tobą manipuluje? Czy można się ustrzec przed jego mocą? Jak zdobywa władzę nad ludzką duszą, kto go stworzył i po co istnieje? I czy rzeczywiście postać ta jest uosobieniem zła? Diabeł chce Cię poznać! to swoista deska ratunku dla współczesnego, duchowo zagubionego człowieka, merytoryczna pomoc, dzięki której ustrzeżesz się katastrofalnej w skutkach i niestety często nieświadomej przyjaźni z szatanem.Nie daj się poznać Władcy Ciemności, lepiej sam go poznaj!

witek2000 | 2015-01-21
Paszkodnik | 2012-04-17