Bóg używa szminki. Kabbalah dla kobiet

Wydawnictwo: Kabbalah

W tej książce kabalistka i popularna nauczycielka Kabbalah Karen Berg zabiera kobiety w historyczną podróż, odkrywając ich wyjątkową duchową rolę w świecie. W niniejszym dziele czytelniczki poznają cel swojego istnienia i dowiedzą się, jak połączenie ze światłem Stwórcy może gruntownie odmienić ich związki z dziećmi, mężami, przyjaciółmi i bratnimi duszami. Książka pomoże wam zrozumieć, jak otrzymać w boskim darze dobre dzieci, czemu niektóre z nich mają problemy z rodzicami i dlaczego kobiety mogą uporczywie trwać w związkach pełnych przemocy. Poznacie też, skąd się bierze szczęście i czemu nie wszyscy go doświadczają. Okładka: twarda z obwolutą, Rok wydania: 2005,

fiolek_2702 | 2017-05-01
Efunia | 2017-01-11