Pożegnanie Wiednia

Wydawnictwo: Antyk Marek Derewiecki

Kolejny zbiór szkiców o wiedeńskiej tematyce autorstwa Romana Taborskiego. Tytuły kolejnych szkiców: Pisarze polscy i Wiedeń , Sienkiewicz w Wiedniu i Kaltenleutgeben , Polski udział w międzynarodowej wystawie muzycznej i teatralnej w Wiedniu w 1892 roku , Wyspiański Wiedeń Secesja , Dramaty Tadeusza Rittnera na wiedeńskich scenach , Ignacy Rosner między polityką, literaturą i teatrem , Z gościnnych występów teatrów wiedeńskich w Warszawie , Literatura austriacka odrębna czy nie? .

paula | 2016-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2016