Pies na miłość

Muza
2005-01-01
2005-01-01
Agnieszka Wilga (Lakatos)

Zabawna i błyskotliwa, nieźle się ubawiłam niektórymi fragmentami. Aczkowliek zakończenie można różnie interpretować i sama nie wiem czy nie odczuwam lekkiego niedosytu. Zmagania współczesnego 30-latka ze światem uczuć widziane od strony męskiej. Duża dawka humoru w sam raz na jesienne wieczory.

niestety nie mogłam jej nawet rozpocząć...
nuży po pierwszym rozdziale...

niestety nie mogłam jej nawet rozpocząć...
nuży po pierwszym rozdziale...

Dorosły mężczyzna,a zachowuje się jak dziecko - też mi nowość!Klasyka!
Szpanerstwo luz,a gdzieś głębiej zmagania z nieodwzajemnionym uczuciem.

Zamierzenie pisarza "Bridget w wydaniu męskim"...No nie wiem,niech każdy sam to oceni.

Dorosły mężczyzna,a zachowuje się jak dziecko - też mi nowość!Klasyka!
Szpanerstwo luz,a gdzieś głębiej zmagania z nieodwzajemnionym uczuciem.

Zyskuje przy bliższym poznaniu ;) Po dobrnięciu do setnej strony miałam ochotę oddać książkę do biblioteki, bo mnie nudziła. Dopiero później zaczęło się w niej coś dziać i połowę przeczytałam w jeden poranek.

Książka pt: "Pies na miłość" opowiada o dziennikarze Tomie Farellu. Mężczyzna choć ma 32 lata, wciąż czuje się i zachowuje jak 17-latek. Roztargniony, niezdecydowany, nijaki.
Nijaka jest też książka Smith. W zasadzie akcji w niej żadnej, dialogi...mogą być. Jednak lektura nie należy do najciekawszych.

• Posiadam EBOOK
  • Literatura "dorosła"