Irlandzka herbatka

Wydawnictwo: A KuKu Sztuka

Książkę tę ktoś porównał do kostki Rubika ? tak wieloetapowa procedura prowadzi do przywrócenia stanu wyjściowego fabuły. Metoda Ciarana Carsona może być też przyrównana do układania puzzla ? najlepiej trójwymiarowego. Ten drugi model o tyle jest bliższy grze powieściowej, iż w imponującym stosie wykorzystanych ?cząstek składowych? wszystko jakoś do siebie pasuje. Iluzję odtwarzania autentycznych związków przyczynowych uznać trzeba za godną podziwu. Historie labiryntowe muszą respektować jakiś

Martyna | 2010-04-30
Przeczytana: 2007 rok

Magiczna,czasami tak magiczna,że nie wiem jak powrócilam do rzeczywistości

Michał | 2016-02-13

dla koneserów