Impreza zamknięta

Tłumaczenie: Anna Skucińska
Cykl: Reed Brennan (tom 2)
Wydawnictwo: Znak
Invitation only

Ciąg dalszy zabójczych intryg w ekskluzywnym światku, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje. Reed Brennan była przekonana, że najgorsze ma już za sobą. Po tygodniach niepewności i upokorzeń spełniło się jej najgorętsze marzenie: w końcu stała się częścią najściślejszej elity. Została dopuszczona do grona dziewczyn z Billings, pięknych, wpływowych i mających niemal nieograniczoną władzę na...

Reed Brennan była przekonana, że najgorsze ma już za sobą. Po tygodniach niepewności i upokorzeń spełniło się jej najgorętsze marzenie: w końcu stała się częścią najściślejszej elity. Została dopuszczona do grona dziewczyn z Billings, pięknych, wpływowych i mających niemal nieograniczoną władzę na kampusie.

Jednak przeprowadzka do Billings oznacza początek nowych kłopotów. Chłopak Reed, Thomas, zniknął w tajemniczych okolicznościach i zaczyna go szukać policja. Dziewczyna walczy z niepokojem o ukochanego i z rodzącymi się uczuciami do jego współlokatora. Tymczasem jej przyjaciółki myślą tylko o zbliżającej się elitarnej imprezie w Nowym Jorku, na którą wstęp ma wyłącznie ściśle wyselekcjonowane grono. Zadaniem Reed jest zdobyć zaproszenie - a przepustką okazuje się kolejny zakochany w niej chłopak...

"Impreza zamknięta" to wciągająca kontynuacja powieści "Tylko dla wybranych" - pełna zwrotów akcji, zaskakująca, jak zawsze świetnie napisana.

Już wkrótce ukaże się trzeci tom historii Reed - "Poza zasięgiem".

źródło opisu: Znak, 2008

źródło okładki: Znak, 2008

Pati | 2013-07-10
Przeczytana: 25 maja 2013

Świetna, wciągająca, wprowadza w świat intryg, tajemnicza. Polecam!

nadzieja1925 | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Książka fajna, przed Reed kolejny sprawdzian na dziewczynę z Billings!

Monia0420 | 2014-08-31
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Druga część przygód Reed. Bardzo wciągająca, intrygująca i tajemnicza książka. Główna bohaterka zostaje poddana kolejnej próbie, żeby dostać się do wymarzonego Billings. Do tego wątek ''miłosny''. Nie mogę doczekać się przeczytania kolejnej części, którą właśnie zaczynam.
,,Impreza zamknięta'' polecam serdecznie! :)

soniek | 2011-01-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: czerwiec 2010

Książka rewelacyjna jak i cała seria. Czytając pierwszą część wiedziałam, że na niej się nie skończy i sięgnę po kolejne. Każda z nich jest tak zakończona, że po prostu trzeba przeczytać następne, żeby przekonać się o rozwoju akcji. Jak dla mnie najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałam.

Patrycja | 2011-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2011

Jak dla mnie? Rewelacja!
O ile mnie oszołomiła pierwsza część(oczywiście pozytywnie!)to ta jest równie cudowna, może nawet lepsza?
Nie potrafie określić jak fantastyczna jest ta książka, najlepiej ją przeczytać samemu.

Dracula | 2010-12-09
Przeczytana: 04 stycznia 2011

Szkoda, że druga część była pierwszą w mojej bibliotece ale to mnie nie zniechęciło do czytania .
Typowe przypadki zwykłej dziewczyny w świecie Gucciego i Channel, że tak powiem . Książka jest ciekawa .
Polecam .

Wiktoriaaa | 2013-08-09

Jak zwykle autorka nas pozytywnie zaskakuje :)

DianaxD | 2011-01-21

Uważam, że jest to najlepsza seria książek jaką kiedykolwiek czytałam. Można je czytać wiele razy i się nią nie znudzić. Jest to seria, która nie opowiada tylko tak jak to większość książek o miłość dziewczyny do chłopaka i szczęśliwym zakończeniu na końcu. W tych książkach nie można przewidzieć co się zaraz stanie tu wszystkie zdarzenia odbywają się niespodziewanie. Każdemu by się spodobała ta seria, ponieważ jest o miłości, (nie tylko chłopaka do dziewczyny) przyjaźni, zagadkach kryminalnych itp. Na dodatek autorka tak podsyca naszą ciekawość kończąc każdą książkę, że po prostu musimy przeczytać następna część, żeby się dowiedzieć co się stało dalej. Naprawdę gorąco polecam tą serie. Jeśli zaczniecie ją czytać to w życiu się od niej nie oderwiecie. (opinia tyczy się całej serii)

kasiaxd | 2010-06-01
Przeczytana: 27 maja 2010

Bardzo podobała mi się ta książka jak i jej wcześniejsza część "Tylko dla wybranych". Teraz czytam trzecią część tej serii "Poza zasięgiem".
Bardzo polecam tę książkę :))

Uwielbiam tą książkę. Zakochałam się w tej serii:)