rozwiń zwiń

Alfabet tytułów
U jak  Upiór Opery Upiór Opery
1 dzień temu
Zapytam, odpowiem szczerze
Zmieniłbym całe swoje życie, każdą sekundę! Jeżeli inkarnacja naprawdę istnieje i możesz sobie zaprojektować swoje nowe wcielenie i miejsce zamieszkania, to kim będziesz i gdzie zamieszkasz?
23 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Rozwija się Stowarzyszenie Unia Literacka. Rozmawiamy z prezesem organizacji, Jackiem Dehnelem
Tak, rzeczywiście dyskusje o sztywnej cenie książek bez odniesienia do tego jakie skutki miały takie przepisy w krajach, które to wprowadziły (np. Izrael) można uważać za dyskusje typu "w biurku, w Peterburku".
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (GRUDZIEŃ 2019)
Moje ostatnie cudeńka na pułce:  Położna z Auschwitz Położna z Auschwitz  Rodzina Rodzina  Anioł z Auschwitz Anioł z Auschwitz  Szeptacz
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
6 lata temu
Pokazuje 6 z 26