Autoportret

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Wydawnictwo: Lucky

Trzy dziewczyny z aparatami fotograficznymi, ich wspólne, szczęśliwe chwile, smutki, odlotowe pomysły, przygody i kłopoty.

eMeLka | 2014-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2013

Opowieść o trzech dziewczynach które pasjonują się fotografią. Dziewczyny są całkiem różne, każda pochodzi z innego środowiska, ale udaje im się dogadać.
Książka mi się spodobała. Lekka w czytaniu...

Igg-_a0013 | 2015-04-14

Lekka, miła w czytaniu książka idealna na wakacje. Nie należy sie po niej wiele spodziewać bo w sumie nic sie w niej takiego nie dzieje to poprostu historia 3 innych od sie nie dziewczyn które zaprzyjaźniają sie dzięki warsztatom wotograficznym :) Polecam na odprężenie :3

| 2012-10-23

Książeczka kupiona na targach Taniej Książki nad morzem, polecam osobom interesującym się fotografią oraz Nowym Jorkiem.

neva14 | 2016-07-15
Katarzyna Ceglarz | 2015-06-04