Balsam dla duszy kobiety

Cykl: Balsam dla duszy kobiety (tom 1) | Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis

Balsam dla duszy kobiety pozwala odpocząć i znaleźć ukojenie dając niezapomniane chwile wzruszeń.Te opowieści przypominają nam, co tak naprawdę znaczy być kobietą czy dziewczyną w dzisiejszym skomplikowanym świecie a mieć odwagę, poczucie własnej godności i przyjaciół, którzy pobudzają nas do sięgania po marzenia. Każda zapracowana kobieta powinna poświęcić parę minut swojego dnia na poczytanie tych opowiadań. Wniosą one świeżość, inspirację i równowagę do jej życia.aNareszcie Balsam tylko dla kobiet! Rozbudził we mnie wszystkie emocje a śmiałam się, płakałam. Stał się dla mnie natchnieniema.Olivia Newton-John Jacka Canfielda i Marka Victora Hansena, cenionych amerykańskich gawędziarzy, wspomagają tutaj Jennifer Read Hawthorne i Marci Simoff, współzałożycielki The Esteem Group, organizacji, która stawia sobie za cel wzbudzanie w kobietach chęci działania i poczucia własnej wartości.

źródło opisu: Rebis 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

ania | 2016-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2016

Kilkadziesiąt krótkich opowiadań, każde innego autora, wszystkie napisane przez życie. Niosące ogrom radości, mądrości i smutku. Wzruszające do łez. Czytając tę książkę, to tak, jakby poznać najgłębsze sekrety i uczucia tych wszystkich ludzi. Piękne...

eduko7 | 2014-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 10 sierpnia 2012

A mnie się podobały te opowieści. Pokazywały różne aspekty naszego życia, zaś kobietę w różnych odsłonach.

zielonooka | 2016-05-05
Przeczytana: 05 maja 2016

Mimo iz są to opowiadania - a to forma za którą najmniej przepadam - to nie jest źle:) jest dobrze, naprawdę dobrze. opowiastki łączą się ze sobą w zgrabną całość. nad niektórymi trzeba się chwilę zadumać, inne lekko się zaczyna, lekko kończy i przechodzi do następnego. ogólnie całość bardzo dobra - polecam wszystkim:)

adorable | 2010-11-09
Przeczytana: 07 listopada 2010

"Balsam dla duszy kobiety" zawiera wiele pięknych i mądrych opowiadań oraz cytatów, które przekazują nam wiele życiowych prawd. Naprawdę, książka warta przeczytania. :)

Czarna_Strzała | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016

Zwłaszcza teraz, kiedy staram się kształtować swoja własną, autentyczną osobowość, ta książka bardzo mi pomogła. Jest prostym zbiorem historii, historyjek i opowiadań dla kobiet. Niektóre zabawne, przy innych niemal płakałam. Polecam wszystkim osobom płci żeńskiej!

KSP | 2013-05-17
Przeczytana: luty 1999

Zbiór różnorodnych wypowiedzi literackich, które zostały uporządkowane w 10 grup tematycznych:
1.Miłość
7.Przeżyj swoje marzenia
8.Starość
9.Wyższa mądrość
10.Poprzez pokolenia

Niektóre utwory nieco powierzchowne, zbyt przewidywalne lub ckliwe, niektóre zaś zaskakujące, zmuszające do zastanowienia, wyraziste.
Właśnie ta różnorodność czyni z "Balsamu" wieloczynnościowy zasobnik "dla duszy kobiety" :) I do zaśnięcia i do przebudzenia :)

Halina | 2012-10-09
Przeczytana: 23 września 2012

Jak każda z części Balsamu dla duszy, ta również podnosi na duchu i pozwala uwierzyć w siebie. Zbiór pięknych opowiadań, opowiadających piękne historie, napisanych pięknym językiem. Polecam, na nadchodzące, zimowe wieczory na pewno się nada.

Aneta Ciechanowska | 2012-10-07

dla każdej kobiety która szuka chwili oddechu.

Alina | 2016-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2016

Zbiór opowiadań dla kobiet i o kobietach. Każde opowiadanie krótkie, od jednej strony do najwyżej kilku. Wiele z nich bardzo wzruszających, podnoszących na duchu czy chwalących siłę kobiet.

aganienasz | 2013-02-05
Przeczytana: 31 marca 2014

Wpaniała.Dla każdej kobiety. O tym jakie jesteśmy silne i wspaniałe. O bólach, rozterkach, radościach i skutkach. Pokrzepia serce i podnosi na duchu.