Mój mały drobiazg

Tłumaczenie: Anna Dobrzańska
Wydawnictwo: Red Horse
historyczna

Mężczyźni przychodzą i odchodzą, ale ja wciąż mam mój mały, różowy płaszczyk. łącząc w sobie szczyptę Coco Chanel, mnóstwo Carrie Bradshaw i delikatną domieszkę Maureen Dowd, ta szczera i zabawna

candyholic | 2011-11-24

Dawno nie czytałam tak kiepskiej książki. Z trudem dobrnęłam do końca. Autorka wyjątkowo kiepsko zaprezentowała swoją postać w tej książce. Miałam wrażenie, że czytam długie wywody jakiegoś "pustaka". Ciepły i przyjemny początek został zepsuty pisaniem o strasznych pierdołach. Nie polecam. Strata czasu.

Monika | 2013-03-02
Przeczytana: luty 2007

Akcja książki z mozołem posuwa się do przodu, dlatego tak ciężko mi się ją czytało.

ansyna | 2013-11-26
Przeczytana: 25 listopada 2013

Bardzo trudno przejść przez tę książkę. Akcja w ogóle się nie toczy, pełno opisów kosmetyków, ubrań i marek, które dla nas Polek mogą być nie znane. Niestety autorka źle kreuje swoją postać, przez co czytelnik nie ma ochoty brnąć dalej.

Alicja | 2010-11-27
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 27 listopada 2010

Autorka z wielką tkliwością opisuje swoje ubrania. Nie może bez nich żyć. Jest mi to niezmiernie bliskie, dlatego z zainteresowaniem przeczytałam te pozycję

adorable | 2011-05-03
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 03 maja 2011

"Mój mały drobiazg" pochłonęłam w zaledwie 1,5 dnia i to z długimi przerwami na wiele innych, codziennych czynności. Nie wiem czym jest spowodowane to, iż ciężko jest ją odłożyć na biurko i chce się jej więcej i więcej. Nie jest jakąś wspaniałą powieścią poruszającą prawdziwe ludzkie problemy, ani niezwykle wciągającym kryminałem. W swojej lekkości, swobodzie i lekkomyślności posiada coś zaskakującego.
Czytałam wiele o niebo lepszych książek i dziwię się sama sobie, że wystawiam taką a nie inną ocenę. Jednakże nie mogłabym inaczej. ;-)

ewa | 2016-11-17
Na półkach: Rok 2016, Przeczytane, Posiadam