Polacy w II Wojnie Światowej. Kim byli, co robili

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
historyczna

Autorski zestaw biogramów 544 Polaków w różny sposób aktywnych podczas II wojny światowej. Sylwetki wszystkich członków Rady Ministrów czasu wojny, dowódców Armii, Samodzielnych Grup Operacyjnych i Grup Operacyjnych we wrześniu 1939 roku, generałów WP poległych w walce z Niemcami, wyższych dowódców Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, działaczy konspiracyjnych ugrupowań wojskowych i politycznych w Kraju, także duchownych, uczonych, działaczy społecznych, pisarzy, artystów estrady i filmu.

masaii | 2014-11-30
Na półkach: Teraz czytam