Zarządzanie kosztami pracy w przedsiębiorstwie działającym w otoczeniu bezrobocia

Wydawnictwo: Scientific Publishing Group
biznes, finanse

W publikacji kompleksowo przedstawiono wszystkie koszty pracy, jakie musi ponieść przedsiębiorca, a także sposób ich kształtowania i czynniki, które na nie wpływają.Książka pomoże Czytelnikowi znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:Jakie znaczenie mają koszty pracy w zarządzaniu przedsiębiorstwema Jaki jest rozkład kosztów pracy między pracodawcą a pracownikiemaJakie koszty zatrudnienia pracowników ponosi pracodawcaaJaki wpływ na poziom kosztów pracy ma zmiana formy zatrudnienia pracownikówaW jaki sposób tworzyć skuteczne systemy zarządzania kosztami pracyaCzy istnieją możliwości obniżenia kosztów zatrudnienia pracowników w przedsiębiorstwieaCzy zmniejszenie kosztów pracy może wyzwolić u pracodawców skłonność do inwestowania, polegającego na tworzeniu nowych miejsc pracyaCo oznacza pojęcie ukryte koszty pracy a Publikacja ta jest skierowana do menedżerów przedsiębiorstw, pracowników działów kadr, nauczycieli akademickich, studentów ekonomii, organizacji i zarządzania, a także do osób pragnących zdobyć wiedzę na temat, jak racjonalnie zarządzać kosztami pracy i jak w ramach istniejącego prawa je zmniejszać.

źródło opisu: Scientific Publishing Group, 2005

Iwona | 2014-11-11