Europejska tragedia XX wieku. II wojna światowa

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
historyczna

Ta książka poświęcona jest cierpieniu. Dotknęło ono tych, którzy zginęli. Dotknęło ich rodziny, które przeżyły, a szczególnie często miliony kobiet, które straciły swych najbliższych mężów, narzeczonych, ukochanych. Dotknęło tych, którym pozostawiło pamięć bólu i strachu. Dotknęło dzieci i wnuków ofiar. Doknęło jednak także dzieci i wnuków sprawców, bo nie tak łatwo pogodzić się z myślą, że jest się potomkiem zbrodniarza czy przestępcy.

Giuseppe | 2016-03-23
Shar | 2013-02-18