Nowe technologie w służbie terrorystów

Seria: O wojnach i konfliktach
Wydawnictwo: TRIO
historyczna

Prezentacja nie tylko samego zjawiska terroryzmu i zagrożeń, które on powoduje we współczesnym świecie, ale też przedstawienie relacji między postępem naukowo-technicznym a obecnymi i przyszłymi formami działalności terrorystycznej. W części pierwszej autor opisuje obecny poziom wykorzystania zaawansowanych technologii przez organizacje terrorystyczne, w części drugiej natomiast prezentuje prognozę ewolucji terroryzmu, zarówno jego form organizacyjnych, jak i metod działania.

Allen | 2014-12-22
Chaoticreader | 2016-07-19