Naruto tom 4 - Most bohaterów

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Naruto (tom 4)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
-ナルト-
komiksy

Sasuke upada rażony ciosem przeznaczonym dla Naruto. W tym momencie z Naruto dzieje się coś dziwnego, przepełniają go wściekłość i smutek. Co będzie z Haku, gdy uderzy w niego ta wyzwolona złość...?! Jak potoczą się losy pojedynku Zabuzy i Kakashiego?! Jak zakończą się wydarzenia w Kraju Fal?!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2015-07-07
Przeczytana: 27 czerwca 2015

Zakończenie wątku z Krajem Fal oraz początek egzaminów na chuninów. Ostateczne starcie ze zbirami jest całkiem dobrze poprowadzone – naprawdę w pewnym momencie zacząłem współczuć czarnym charakterom. Niestety w tym wątku pojawiają się dwie poważne wady. Po pierwsze, tak jak już wspominałem przy opinii o poprzednim tomie, zepsuto bardzo emocjonujący element fabuły. Po drugie, zastosowanie „deus ex machina” czyli bohaterom przychodzą na pomoc siły zewnętrzne. Na obronę tego drugiego mankamentu warto jednak zwrócić uwagę, że miało to wpływ na rozwój jednej z postaci. Jeżeli chodzi o drugi wątek, to bardzo dobrze poszerza on świat przedstawiony – pojawiają się nowi uczniowie i szkoły z innych krain. Bardzo dobra lektura.

Megumi | 2014-03-05

Z tomu na tom robi się coraz ciekawiej ^^

Dawid Jankowski | 2012-05-20

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Moment w którym został pokazany płaczący Zabuza wywarł na mnie niesamowite wrażenie, aż mnie samemu pojawiły się łzy w oczach (mimo że oglądałem wcześniej anime). Za takie momenty kocham "Naruto" :)

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 14 września 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

ImeonTheConjured | 2011-08-08

manga wieku nastoletniego :)

Damian | 2015-02-01

Początki Naruto rozkręcają się powoli jednak zdecydowanie seria powinna spodobać się każdemu kto kochał Dragon Ball.

Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: styczeń 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zawsze lubiłam momenty w tej mandze, kiedy w Naruto budził się demon i chłopak ratował sytuację.

Roxanne | 2017-05-13
MisaNa | 2017-04-18