Sekurytyzacja kredytu hipotecznego

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Książka wpisuje się w nurt publikacji o charakterze nowatorskim. Publikacja uzupełnia dotychczasowy dorobek naukowy z zakresu nie tylko wykorzystania sekurytyzacji aktywów w procesie finansowania działalności gospodarczej, ale również podejmującej problemy przesłanek i barier rozwoju sekurytyzacji aktywów w bankowości specjalistycznej. zagadnienia sekurytyzacji aktywów w finansowania banków hipotecznych przedstawione są kompleksowo na tle analizy potrzeb i niedostatków rozwoju rynku nieruchomości w Polsce. Książka jest godna polecenia szerokim kręgom Czytelników interesujących się problemami bankowości i rynków finansowych, zarówno w płaszczyźnie teoretycznej jak i wymiarze praktycznym.

proteina | 2013-02-28
Na półkach