Zakazana historia

Wydawnictwo: Amber
historyczna

Nasi prehistoryczni przodkowie dysponowali samolotami i bronią jądrową. Pozostawiony przez Platona opis Atlantydy jest prawdziwy. Japońskie podwodne ruiny to ślady starożytnej Lemurii. W Gizie istniała elektrownia a taka była prawdziwa funkcja Wielkiej Piramidy. Przed tysiącami lat ludzie kontaktowali się z mieszkańcami innych światów.W Egipcie, Indiach, Japonii, obu Amerykach napotykamy starożytn

Fasoletti | 2014-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

"Zakazana historia" to zbiór kilkudziesięciu artykułów o wspólnej tematyce - archeologii alternatywnej.
Poruszane są tu takie tematy jak pochodzenie i przeznaczenie piramid, nagłe zmiany klimatyczne na Ziemi czy próby udowodnienia, że kiedyś planety w układzie słonecznym krążyły po różnych orbitach.
Książka jest o tyle ciekawa, że można zapoznać się z wieloma nazwiskami autorów publikujących w tej tematyce i pokrótce zorientować się, czy poruszane przez nich kwestie nas ciekawią i czy warto sięgnąć po inne ich publikacje.

Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: wrzesień 2011

Książka jest wręcz nieziemska, jeśli mogę tutaj użyć tego sformułowania. Uwielbiam tematy cywilizacje, katastrofy, kosmos, a co za tym idzie Atlantyda, starożytny Egipt. Kapitalne artykuły wyjaśniające wiele prostych faktów i dowodów, które ortodoksyjni uczeni próbują tuszować, ponieważ odbiegają od głównej idei, że Egipcjanie wybudowali piramidy, a Atlantyda to mrzonka. Polecam, jak najbardziej!

Timajos85 | 2013-12-08
Przeczytana: 01 grudnia 2009

Moim skromnym zdaniem książka jest niesamowita! Rozbudowana tematycznie, tajemnicza, ciekawa, intrygująca, zaskakująca wnioskami ale również świetnie udokumentowana. Czyta się ją jednym tchem.

ir3k | 2012-08-07
Na półkach: Przeczytane, Różne
Przeczytana: 07 sierpnia 2012

Autor próbuje nas przekonać, że z ktoś (masoni może, albo cykliści) próbuje ukryć przed opinią publiczną, że Darwin nie miał racji.

Raven | 2015-12-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Książka jak najbardziej godna polecenia. Wszystko opisane w przystępny sposób, obrazując alternatywną naukę, która niestety, nie jest dostępna w podręcznikach.

Szymon | 2016-11-09
Mao | 2016-10-09