Groźna Rosja

Wydawnictwo: Oficyna Naukowa
Rosja
historyczna

W książce Czytelnik znajdzie skondensowany zarys dziejów Rosji, rosyjskiej myśli społecznej i filozofii, które wywarły zasadniczy wpływ na jej stan współczesny. Prezentowany przez Autora bogaty materiał faktograficzny, wnikliwa analiza mentalności narodowej, diagnoza procesów społecznych z pewnością ułatwią zrozumienie "fenomenu rosyjskiego" i realną ocenę zagrożenia, jakie stanowi ono dla Polski, Europy i świata.

[opis wydawcy]

klemenzo1394 | 2015-07-22