Winston Churchill. Przywództwo wybitnego męża stanu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Odpowiedzialność i siła Perswazja i inspiracja Odwaga i optymizm Książka udowadnia, że zasady, jakimi kierował się Churchill, łatwo dają się przenieść w dzisiejszy świat biznesu. ( ) Jeśli pominąć kontekst polityczny, takim życiorysem mógłby szczycić się każdy z wielkich przywódców wszech czasów Business Time Im dalej wstecz spoglądamy, tym lepiej widzimy przyszłość Winston Churchill Biznesmen na wojnie Kim jest Winston Churchill dla współczesnycha Pewne jest, że to wciąż nie

Magdalena Bienia | 2012-01-15

Zawiera dużo informacji na temat życia Churchilla, które są tłem dla zaprezentowania jego stylu przywództwa.

Kamil86 | 2016-02-20
chrisko82 | 2015-01-07