Gry więzienne

Wydawnictwo: Oficyna Naukowa
historyczna

12 marca 1985 roku pięciu agentów Służby Bezpieczeństwa aresztowało w Warszawie M. Kamińskiego kierującego wydawnictwami podziemnymi. Student socjologii i matematyki jednego dnia, Kamiński został następnego dnia więźniem politycznym próbującym odnaleźć się w dziwacznym i groźnym świecie. Niniejsza książka opisuje wyniki jego prób zrozumienia tego świata.

Adrian Spajder | 2015-08-11

Humorystycznie (ale i brutalnie) przedstawione kulisy życia zza krat czasu PRL-u. Mamy tu wszystko od hierarchii, po ogromny słownik grypsery, zachowań w momencie zjazdu na puszkę i wiele wiele innych. Jak ktoś się tam wybiera, to taka książka może być dla niego swego rodzaju biblią. Wciaga.

Magdalena | 2015-08-03
Przeczytana: lipiec 2015

Liczyłam na to, że dowiem się sporo o teorii gier i o życiu więźnia w PRL. Rozczarowałam się, dostałam bowiem małe dawki obu tych tematów. Wszystko jednak poplątane i tylko lekko "napoczęte".

Kamil_Wójcik | 2014-07-27

Socjolog w więzieniu nie tracił czasu :)

AnimaVilis | 2016-10-24
Aztek_Anonim | 2016-10-13